Yükleniyor...

HAKKIMIZDA

İnovatik, kurucu ve eğitmenlerinin 20 yılı aşkın akademi ve özel sektör deneyimleri sayesinde alanında uzman bir firmadır. İnovasyon ve girişimciliğin odak noktasında bulunduğu çalışma anlayışı sektörel ve akademik bilginin, yani pratik ve teorinin harmanlanması sonucunda ortaya çıkmıştır.

Geçmiş deneyimlerini eğitim, danışmanlık ve projelendirme konularında kurumlara aktaran İnovatik, çalıştığı firmaların her zaman yanında olan iş ortaklığı ilkesini benimsemiştir. Dinamik ve proaktif bir ortam yaratılarak özel olarak tasarlanan eğitim ve danışmanlık hizmetleri için yeni nesil yönetim, organizasyon ve iletişim modelleri kullanılarak şirket ihtiyaçlarına, kültürüne ve gerçeklerine uygun sonuçları elde edebilmek adına ölçülebilir çözümler geliştirilmektedir.EKİBİMİZ


Dr. Ali Kurt

Kurucu Ortak


Gebze Teknik Üniversitesi’de işletme yönetimi ve organizasyonu alanında doktorasını tamamlamıştır. 100’ün üzerinde ulusal ve uluslararası projeyi başarıyla tamamlamıştır. TİM’im mentorlerinden olan Dr. Kurt, Türkiye’deki birçok büyük ölçekli şirkete danışmanlık vermektedir. BioCube İstanbul, Chicago International Incubation Center ve İnovatik’in kurucularındandır. Uluslararası İnovasyon ve Girişimcilik Etkinliği olan Imagine Tomorrow'u tasarlamış ve hayata geçirmiştir. Son 2 yılda AtlasGlobal, Bayer, Vestel, Esas Holding, Pegasus Airlines gibi Türkiye’nin en büyük şirketlerinden bazılarıyla ortaklıklar kurmuştur. Uluslararası Kurumsal İnovasyon Yönetimi modelini geliştirirek bir çok kuruluşta işler hale getirmiştir. Ortağı Muhammed Nasır İnan ile birlikte Genç Girişimcilik ve İnovasyon Platformu olan Gelecek Girişimde'nin kurucularındandır. Şu anda Incubation İstanbul'un yöneticiliğini gerçekleştirmektdir.

Muhammed Nasır İnan

Kurucu Ortak


Lisans derecesini Almanya’da makine mühendisi olarak almıştır. Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleştirdiği yükseklisansı sırasında araştırma görevlisi olarak çalışırken IoT, LED ve soğutma teknolojileri üzerine ABD ve Avrupa’dan 5 adet patent almıştır. Geliştirdiği yüksek teknolojili ürünleri daha sonra kurduğu start-up şirketiyle ticarileştirmiştir. Son olarak Türkiye’nin en büyük savunma sanayi şirketinde havacılık ve uzay alanında birçok önemli projenin tasarımında rol almıştır. İnovatik’in kurucu ortağı olarak Genç Girişimcilik ve Girişim Hızlandırma programlarını yönetmektedir. Ortağı Dr. Ali Kurt ile birlikte Gelecek Girişimde Platformunu hayata geçirmiştir. Yatırım Yönetimi konusundaki çalışmalarının yanı sıra Yatırımcı-Girişimci eşleştirmelerini gerçekleştirmektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ!

İletişim bilgilerimiz ve sorunlarınız için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.